خدمات
مشاور سرمایه گزاری

بسیاری از مردم به سرمایه گذاری و آینده نگری تمایل دارند که خرید املاک و مستغلات یکی از مطمئن ترین روش هایی است که برای سرمایه گذاری وجود دارد. سرمایه گذاری در املاک در هر حالتی که باشد ( خرید اپارتمان، زمین و یا خانه کلنگی ) بازدهی خوبی می تواند برای شما داشته باشد. از نظر مشاوره سرمایه گذاری در ملک ، املاکی که با قیمت روز هماهنگ باشند و یا پائین تر از نرخ بازار به فروش برسند ارزش خرید و سرمایه گذاری دارد.

زمان مناسب برای سرمایه گذاری در ملک

بازار مسکن تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار دارد که موجب رکود و یا رونق آن می شود. بسته به این موضوع، اوضاع بازار و زمانی که شما اقدام به خرید و یا فروش ملک می کنید تاثیر مستقیمی بر ارزش افزوده ملک داشته و در نتیجه باید مورد توجه قرار گیرد. بسته به تصمیم شما و اینکه قصد خرید و یا فروش دارید، رونق یا رکود بازار شرایط متفاوتی را رقم می زند. به این صورت که در زمان رکود بازار اگر اقدام به فروش ملک خود کنید، قطعا به ضرر شما تمام می شود و بر ملک و سرمایه ی شما تاثیر منفی دارد، و برعکس اگر در همین زمان اقدام به خرید ملک کنید قطعا تصمیم عاقلانه ای گرفته اید.طبق این گفته ها در زمان رکود بازار به دلیل کمبود خریدار و زیاد بودن گزینه های مناسب برای شما، توصیه ما اقدام به خرید است که نتیجه ی آن، تصمیم بهتر و خرید مناسب تری خواهد بود. برای خرید و یا فروش ملک می توانید از مشاوره سرمایه گذاری در ملک کمک بخواهید جناب اقای مهندس علی ربیعی یکی از مشاوران برجسته در این زمینه می باشند که به کمک ایشان می توانید روند افزایشی سرمایه خود را ببینید.

نکات مهمی که باید سرمایه گذار به کمک مشاوره سرمایه گذاری در ملک بررسی کند.

  • زمان خرید و یا فروش

  • اولین و مهم ترین نکته ای که برای خرید ملک به ان توجه داشت زمان خرید ملک است. هر زمانی که ملک بخرید ضرر نکرده اید اما دوره های زمانی خاصی وجود دارد که در ان خرید و فروش ملک نسبت به زمان های دیگر کمتر است به اصطلاح می توان گفتد بازار راکد می شود. در این دوره فروشنده ها برای فروش ملک خود عجله دارند پس در نتیجه می توان گفت در زمان راکد بودن بازار شما می توانید اقدام به خرید کنید و تخفیف خوبی از فروشنده بگیرید. برای اطلاع از زمان رکود بازار می توانید از یکی از مشاوره سرمایه گذاری در ملک راهنمایی بگیرید، اقای علی ربیعی مشاوره برجسته کشور است که شما را با زمان درست برای خرید و فروش ملک آشنا می کند.
  • سرمایه ی لازم

  • سرمایه گذاری در ملک اگر با فکر انجام شود قطعا می تواند کار پر سود و منفعتی باشد. برای خرید ملک در درجه اول به پول نیاز است پس باید ان مقدار از سرمایه ای را که در زمینه ی خرید ملک در نظر دارید را تعیین کنید و پس از بررسی ببینین که ایا مبلغ مورد نظر برای خرید ملک کافی است یا خیر؟
  • انتخاب ملک مورد نظر

  • پس از تعیین بودجه و مقدار سرمایه ای که برای خرید ملک در نظر دارید، می توانید برای خرید ملک اقدام نمائید. اگر مبلغ شما برای خرید زمین کافی نباشید می توانید به سراغ خرید آپارتمان بروید. زیرا در خرید اپارتمان کسر مبلغ خود را می توانید از طریق وام مسکن جبران کنی( به سازه های بالای 15 سال وام مسکن تعلق نمی گیرد. )
مشاور سرمایه گزاری